shapka_ua2.jpg

 

Скільки коштує вертоліт справжній ціна


Якщо Вас з дитинства турбувало питання, скільки коштує вертоліт справжній, ціна вже може бути відомою за телефоном, вказаним на сайті. «Авіаційні технології» вже більше 2-х років займається продажем літальних апаратів на ринку приватної авіації загального призначення в Україні. Наші унікальні клієнти із завзяттям дізнаються про новинки авіабудування, цікавляться скільки коштують (за новими цінами) нові справжні вертольоти, технічними характеристиками кожного нового апарату, який ми виставляємо на продаж.

Ви вже хочете дізнатися скільки коштує вертоліт справжній? Ціна на техніку такого формату багато в чому залежить від виробника, двигуна, моделі транспортного засобу. Тобто, характеристики техніки відіграють значну роль у виборі вертольота.

Скільки коштує вертоліт справжній цінаНа сьогоднішньому етапі розвитку компанії ми маємо в асортименті вертольоти від Hummingbird. Вибір припав саме на цього виробника через зручного двигуна апарату, який відмінно літає на автомобільному бензині. Неважливо, скільки коштує справжній вертоліт, якщо ціна палива не дає задуматися про кризу! Конструкція вдосконалена таким чином, що витрата палива еквівалентний аналогічному для машини з єдиною різницею в подоланих відстанях - літальні апарати від цієї компанії можуть перетнути всю Україну без зупинок на дозаправку. Легкий вертоліт може зробити посадку в важкодоступних місцях і пролітати в горах, над лісами і містами. Чи має сенс забивати голову думками, скільки може коштувати (за ціною) справжній вертоліт, якщо він показує унікальну витривалість, має комфортний шкіряний салон і здатний приберегти Ваш дорогоцінний час для найважливіших справ?

Чотиримісні транспортні засоби довезуть Вас і Вашу родину в будь-яку точку країни з мізерним, в порівнянні з більш дорогими марками, витратою палива. Бажаючі дізнатися ціну, скільки коштує справжній вертоліт можуть телефонувати за номером на сайті. Якщо Ви купите чудо техніки саме в «Авіаційних технологіях», ми гарантуємо обслуговування.

Готуйте посадочний майданчик для справжнього вертольота і дізнавайтеся, скільки він коштує (ціна озвучується менеджером по телефону), щоб отримати доставку в будь-яку з країн СНД. Ми надаємо повністю зібраний вертоліт, на якому залишається тільки полетіти відразу після покупки.