shapka_ua2.jpg

 

Чотиримісний вертоліт

Чотиримісний вертолітЯкщо Ви завжди мріяли про польоти, але не мали можливості зв'язати своє життя з цією сферою, то сьогодні у Вас є хороша можливість купити чотиримісний вертоліт. І він не тільки подарує Вам справжню радість і комфорт від польотів, але ще і стане відмінним засобом для переміщення всередині країни, так як дальність його польоту складає цілих 700 кілометрів.

На чотиримісному вертольоті Ви можете дістатися до будь-якої точки нашої країни за лічені години, так як швидкість його руху на порядок перевершує будь-який автомобіль. І на відміну від них, у Вас не буде обмежень у швидкісному режимі, а також пробок або будь-яких інших складнощів, супутніх тривалих поїздок. А так, як Ви можете заправити чотиримісний вертоліт навіть звичайним автомобільним бензином, що спрощує його обслуговування і використання.

Наш чотиримісний вертоліт не єдиний в країні, але саме наша компанія зуміла зайнятися регулярними поставками такого транспорту і супутнього устаткування для нього в нашу країну. І Ви зможете отримати таке обладнання без будь-яких затримок і проблем в оформленні.

Наш вертоліт чотиримісний здатний розвивати швидкість до 200 км на годину і рухатися на висоті до 4200 метрів, чого повинно бути цілком достатньо для звичайного повітряного транспорту. А так, як його ціна порівнянна з деякими елітними автомобілями, які також представлені на ринку України, то саме такий товар може стати хорошим капіталовкладенням.

Що ж стосується управління, то чотиримісний вертоліт має просту систему управління, з якою Ви зможете освоїться, пройшовши короткий курс спеціалізованого навчання. І після цього перед Вами будуть відкриті широкі горизонти можливостей!