shapka_ua2.jpg

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО ДВИГУНА IO-540

Ми хочемо з гордістю повідомити про ще однин варіант двигуна. Спеціально для Hummingbird компанією «Titan Aircraft Engines» був розроблений новий силовий агрегат IO-540 з безпосереднім уприскуванням палива. Протягом року було проведено комплексні випробування експлуатаційних характеристик, системи охолодження, а також крутільно-вібраційні випробування.

Будучи встановленим під кутом 60 градусів, двигун був модифікований і обладнаний системою мастила з сухим картером. У ньому відсутні противаги коленвала. Повна маса нового двигуна на 36,3 кг нижче попередньої силової установки Lycoming VO-435. Потужність двигуна IO-540 становить 300 к.с., при цьому його номінальні значення знижені до 280 к.с. Силовий агрегат IO-540 передбачає використання палива з октановим числом від 93 і до 100LL.

Стандартна комплектація двигуна включає систему вприскування палива (компанії «Airflow Performance»), легкий генератор змінного струму (компанії «Plane Power»), здвоєні магнето з пусковим вібратором, паливні насоси з приводом від двигуна і електродвигуна, паливний фільтр ( «Andair»). Вертоліт Hummingbird 300L обладнаний такою ж відцентровою муфтою і муфтою вільного ходу, як і його попередники.

Презентація нового двигуна IO-540 двигун IO-540 для вертольота

<< Назад