shapka_ua2.jpg

 

НОВА РОЗРОБКА ЛОПАТІ РУЛЬОВОГО ГВИНТА ВЕРТОЛЬОТА HUMMINGBIRD

Американська компанія Vertical Aviation, виробник кит наборів вертольота Hummingbird, презентувала свою останню розробку лопатей рульового гвинта, виконаного зі склопластику на основі вуглеволокна і кевлара. Ці лопаті мають аеродинамічну крутку в 7 ° і несиметричний аеродинамічний профіль.

Стріловидна конструкція законцовок лопатей знижує рівень шуму на 4 дБ, а нікелеві абразивні зносостійкі накладки допомагають збільшити термін служби лопаті до 4000 годин. Більш досконала конструкція дозволила збільшити ефективність рульового гвинта на 15%. При цьому вдалося знизити вагу конструкції на 1,3 кг., в порівнянні з колишньою системою.

Розробка лопатей рульового гвинта зі склопластику проводилася спільно з компанією «Hertelendy & Associates» і є стандартною для всіх вертольотів Hummingbird.

Дана конструкція повністю взаємозамінна на попередніх моделях Hummingbird при мінімальних змінах регулювань і комплектуючих. Ми постійно працюємо над поліпшенням кит наборів і готові забезпечити наших клієнтів найкращими, продуктивними і економічно ефективними вертольотами Hummingbird.

Нова розробка лопатей хвостового гвинта вертольота Hummingbird комплектуючі для вертольота Hummingbird 300LS

<< Назад