shapka_ua2.jpg

 

Новини

складання літаків

Приступили до складання чергового літака RV-10 (4-х місний) і першого в Україні RV-14 (2-х місний)

Введення в експлуатацію даних літальних апаратів – осінь 2017 року.

Читати далі >>


Ювілейний десятий зліт їм. С. П. Королева

Ювілейний десятий зліт їм. С. П. Королева

З 3 по 5 червня 2016 у Житомирі відбувся ювілейний десятий зліт їм. С. П. Королева, в якому ми взяли активну участь, представили вертоліт Hummingbird LS 300, групу літаків малої авіації RV, зокрема RV 7 і RV 10. Другий рік під ряд, вертоліт LS 300 завойовує приз "Кращий вертоліт".

Читати далі >>


Авіаційний фестиваль Чайка

Авіаційний фестиваль

На аеродромі "Чайка" під Києвом відбувся масштабний авіаційний фестиваль. Пілоти міжнародного рівня протягом двох днів демонстрували глядачам свою майстерність.

Читати далі >>


Фінальний етап складання літака RV-10

Фінальний етап складання літака RV-10

Фінальний етап складання літака RV-10. Переїзд на аеродром для проведення льотних випробувань.

Читати далі >>


полозковое шасси доступны для Hummingbird

Новинка - полозковое шасі доступні для Hummingbird!

Якщо Ви вважаєте, що Вам необхідно полозковое шасі для жорстких умов посадки вертольота – тепер ми пропонуємо і таку опцію. Шасі обладнано чотирма гідравлічними амортизаторами з метою запобігання земного резонансу вертольота.

Читати далі >>


Презентація нового двигуна IO-540

Презентація нового двигуна IO-540

Ми з гордістю хочемо повідомити про ще одному варіанті двигуна. Спеціально для Hummingbird компанією «Titan Aircraft Engines» був розроблений новий силовий агрегат IO-540 з безпосереднім уприскуванням палива.

Читати далі >>


Новий двигун LS7 на автомобільному паливі

Сенсація – Новий двигун LS7 на автомобільному паливі!

28 червня 2008 року в якості опциональной силової установки з альтернативним видом палива корпорація «Vertical Aviation Technologies, Inc.» представила V-образний 8-ми циліндровий двигун LS7 компанії General Motors.

Читати далі >>


Візит президента Kazakhstan Railways

Візит президента Kazakhstan Railways

Президент Казахстанської компанії JSC Kazakhstan Railways Турлыханов Кайрат відвідав ТОВ Авіаційні Технології України з метою ознайомлення з роботами підприємства. Політ на вертольоті Hummingbird 300LS залишив багато вражень та позитивних емоцій.

Читати далі >>


Нова розробка лопатей хвостового гвинта вертольота Hummingbird

Американська компанія Vertical Aviation, виробник кіт наборів вертольота Hummingbird, презентувала свою останню розробку лопатей хвостового гвинта, виконаного зі склопластику на основі карбону і кевлара.

Читати далі >>


Перший політ взимку

Перший політ взимку

Перший політ взимку показав ефективність доустановленной печі обігріву салону, яка не йде в стандартній комплектації кит-набору. Навіть при низьких температурах, встановлена піч забезпечує комфортне перебування екіпажу та пасажирів під час польоту.

Читати далі >>


льотні випробування вертольота серії HUMMINGBIRD 300LS

Черговий етап льотних випробувань

Перейшли на черговий етап льотних випробувань вертольота серії Hummingbird 300LS, оснащеного 280 сильним двигуном з безпосереднім уприскуванням палива, що працює на 92 автомобільному бензині.

Читати далі >>


збірка літака RV-10

Збірка чергового літака RV-10

Приступили до складання чергового літака RV-10. Закінчення робіт – осінь 2017 року. Цей прекрасний чотиримісний літак має високу крейсерською швидкістю. При швидкості 280 км/год RV-10 демонструє показники витрати палива краще, ніж у більшості автомобілів бізнес класу та позашляховиків, над якими він пролітає.

Читати далі >>


кіт-набори вертольоти

Про нас пишуть...

Не кожен авіа любитель ризикне витратити час на розробку і будівництво власного літака або вертольота. Набагато більше людей воліють відразу літати, іноді зекономити засоби і час за рахунок збирання техніки з кит-наборів. Правда, деякі йдуть ще далі і доручають збірку професіоналам.

Читати далі >>