shapka_ua2.jpg

 

ГОЛОВНА

Наша мета, не продаж літаків і вертольотів, наша мета - економія часу кожного клієнта. Ми глибоко цінуємо всіх наших клієнтів і наша задача - стати надійним партнером в сфері авіації загального призначення. Незважаючи на нашу молодість, офіційно ми на ринку два роки, ТОВ "Авіаційні технології України" встигла заслужити гарну репутацію серед власників і покупців легкомоторних літаків і вертольотів.

Завдяки багатому авіаційному досвіду, наша компанія зайняла конкурентоспроможне місце на ринку приватної авіації загального призначення.

ТОВ "Авіаційні технології України" надає клієнтам послуги з купівлі і збірки кит-наборів легких літаків і вертольотів, а також надає послуги з обслуговування легкомоторних літаків і вертольотів.

Звернувшись в нашу компанію, Ви відчуєте себе особливим.

ТОВ "Авіаційні технології України" — якість, гідна кращих


НОВИНИ

Новинка - Полозкове шасі доступне для Hummingbird!

полозковое шасси доступны для Hummingbird

Якщо Ви вважаєте, що Вам необхідно Полозкове шасі для жорстких умов посадки вертольота - тепер ми пропонуємо і таку опцію.

Читати далі >>


Презентація нового двигуна IO-540

Презентация нового двигателя IO-540

Ми хочемо з гордістю повідомити про ще однин варіант двигуна. Спеціально для Hummingbird компанією «Titan Aircraft Engines» був розроблений новий силовий агрегат IO-540 з безпосереднім уприскуванням палива

Читати далі >>


Сенсація - Новий двигун LS7 на автомобільному паливі!

Новый двигатель LS7 на автомобильном топливе

28 червня 2008 року корпорація «Vertical Aviation Technologies, Inc.» представила V-подібний 8-ми циліндровий двигун LS7 компанії General Motors

Читати далі >>


Візит президента Kazakhstan Railways

Визит президента Kazakhstan Railways

Казахстанської компанії JSC Kazakhstan Railways Турлиханов Кайрат відвідав ТОВ Авіаційні Технології України з метою ознайомлення з роботами підприємства.

Читати далі >>


Нова розробка лопатей рульового гвинта вертольота Hummingbird

Новая разработка лопастей рулевого винта вертолета HummingbirdАмериканська компанія Vertical Aviation, презентувала свою останню розробку лопатей рульового гвинта ...

Читати далі >>


Перший політ взимку

Первый полет зимой

Перший політ взимку показав ефективність доустановленої грубки обігріву салону, яка не йде в стандартній комплектації кит-набору.

Читати далі >>


Черговий етап льотних випробувань

HUMMINGBIRD 300LSПерейшли на черговий етап льотних випробувань вертольота серії Hummingbird 300LS ...

Читати далі >>


Збірка чергового літака RV-10

сборка самолета RV-10 Приступили до збірки чергового літака RV-10. Закінчення робіт - осінь 2017 року.

Читати далі >>


Про нас пишуть ...

О нас пишут...Не кожен авіа любитель ризикне витратити час на розробку і будівництво власного літака або вертольота. Набагато більше людей вважають за краще відразу літати.

Читати далі >>